Pretinieki sagrauti

LSPA apbalvo

Latvijas virslīgas čempionātā šodien izcīnījām trešo uzvaru, ar 46:21 (25:10) NBS sporta zālē sagraujot līgas pastarīšus, HK “S&A” handbolistus. Rītdien mūs gaida jau daudz smagāks pārbaudījums Dobelē pret vietējo “Tenax” vienību.

Spēles rezultātu, izvirzot mūs vadībā, mača otrajā minūtē atklāja Guntars Lejnieks. Arī turpinājumā nekas neliecināja, ka viesi varētu pacīnīties par uzvaru šajā mačā. Piecu vārtu pārsvaru 12. minūtē panāca Vitālijs Borisenko, tāpat Vitālijs tikai 21. minūtē panāca arī desmit vārtu pārsvaru. Visbeidzot puslaika pēdējās sekundēs skaistus vārtus guva Intars Veļikanovs, panākot +15 (25:10).

Pēc pārtraukuma cīkstēšanās bija nedaudz sīvāka, tāpēc +20 pirmo reizi mačā panācām tikai deviņas minūtes pirms mača beigām, kad precīzs bija Kaspars Lisovskis. Mača izskaņā rezultāta starpību pratām palielināt vēl par pieciem vārtiem – 46:21.

Mūsu komandā vārtus guva visi laukuma spēlētāji, savukārt rezultatīvākie bija Vitālijs Borisenko (spēlēja tikai 1. puslaiku) un Kasaprs Lisovskis, kuri bija precīzi pa 8/1 reizēm. Tik daudz vārtus (46) vienā spēlē vēl šosezon nebijām iemetuši. Septiņas reizes pretinieku vārtsargu pārspēja Artis Kurmēns. Viesu komandā 8/1 vārtus guva Einārs Kiršteins.

Rītdien plkst. 14:00 Dobeles sporta hallē tiksimies ar Latvijas vicečempioniem Dobeles “Tenax” handbolistiem, kas šodien tiekas ar “RVR-Vangaži” vienību.

Latvijas virslīgas čempionāts.
25. oktobris.
LSPA – HK S&A 46:21 (25:10)

LSPA: V. Borisenko un Lisovskis 8/1, Kurmēns 7, Borodovskis 6/2, Veļikanovs un Trifanovs 4, Rūtiņš 3, Lejnieks un Kangizers 2, Melnalksnis un Blome 1. 7 m: 5/4, 2 brīdinājumi, 6 soda minūtes.
S&A: Kiršteins 8/1, Aņisimovs 5, J. Kļaviņš 3, A. Kļaviņš 2, Beinārs, Sakss un Ielejs 1. 7 m: 1/1, 3 brīdinājumi, 12 soda minūtes.
Tiesneši: E. Bogdanovs/I. Čerņavskis.