Atkal -5

Kirils Meļņiks

Svētdien sērijā līdz divām uzvarām piedzīvojām otro zaudējumu, Latvijas virslīgas čempionātā pusfinālā Dobelē vietējiem “Tenax/Dzirnavnieks” handbolistiem piekāpjoties ar 29:34 (13:16). Spēlē par trešo vietu nedēļas nogalē tiksimies ar “K-Rauta” komandu.

Jau mača sākumā mājinieki izvirzījās vadībā un visa mača gaitā ieturēja nelielu, bet drošu distanci, neļaujot mums izcīnīt uzvaru. Finālā “Tenax/Dzirnavnieks” spēlētāji tiksies ar “ASK-AB.LV” komandu, bet mēs mačā par trešo vietu tiksimies ar “K-Rauta” handbolistiem.

Latvijas čempionāts handbolā.
Pusfināls.
Dobeles Tenax/Dzirnavnieks – LSPA 34:29 (16:13)

Tenax/Dzrinavnieks: S. Veršakovs 9, R. Kozlovskis 7/2, Apals 5, Vilciņš un Kalniņš 3, Bisenieks un Krastiņš 2, Aig. Lazdiņš un Meluškāns 1. 7 m: 3/2, 3 brīdinājumi, 2 soda minūtes.
LSPA: Rūtiņš 8/3, Meļņiks 7/1, G. Dembovskis 5, Veļikanovs 4, Lisovskis 2, Melnalksnis, Kurmēns un R. Ivanovs 1. 7 m: 5/4, 2 brīdinājumi, 2 soda minūtes.
Tiesneši: R. Līcis/Z. Stoļarovs.