“Latgols” pieveikts

LSPA

Šodien NBS sporta zālē izcīnījām pirmo uzvaru Latvijas virslīgas čempionāta otrajā posmā, ar 43:27 (20:12) pieveicot SK “Latgols” handbolistus. Labu spēli šodien nodemonstrēja abi vārtsargi Andris Molotanovs un Raitis Puriņš.

Maču iesākām veiksmīgi, desmitajā minūtē, galvenokārt pateicoties Arta Kurmēna rezultativitātei, kurš guva četrus vārtus, spējām izvirzīties vadībā ar 8:4. Turpinājumā viesi vēl sparīgi pretojās pretī, 23. minūtē saglabājot tikai -2 (11:13). Liktenīgas ludzāniešiem bija pēdējās sešas minūtes, kuru laikā mēs, spēlējot ātru handbolu, pretinieku vārtos “sabērām” septiņas bumbas, noslēdzot puslaiku ar +8 (20:12).

Uzreiz pēc pārtraukuma panācām desmit vārtu pārsvaru (23:13). Tāda rezultātu starpība uz tablo saglabājās, kamēr pretinieki spēja regulāri gūt vārtus – līdz puslaika vidum (29:19). Piecas minūtes pirms beigu signāla mūsu pārsvars, pateicoties regulāri gūtajiem vārtiem ātrajos uzbrukumos, sasniedza jau 18 vārtus (40:22). Pēdējās minūtēs “Latgols” mūsu atrāvienu samazināja līdz 16 vārtiem, piedzīvojot otro zaudējumu divās dienās.

Iegūstot vēl divus punktus, turnīra tabulā esam praktiski nodrošinājuši vismaz trešo vietu. Tā kā šīsdienas pretinieki vakar ar 33:34 piekāpās “Jūrmalas sports”, “play off” izcīņas pirmajā kārtā līdz divām uzvarām mums būs jācīnās tieši ar “Latgols” handbolistiem.

Nākošo spēli aizvadīsim piektajā aprīlī pulksten 18:00 NBS sporta zāle, tiekoties ar Latvijas čempioniem “ASK-AB.LV”, ar kuriem šogad vēl līdzīgi neesam spēlējuši.

Latvijas čempionāts handbolā.
30. marts.
LSPA – SK Latgols 43:27 (20:12)

LSPA: Meļņiks 11/1, Kurmēns 9, Lisovskis 6, R. Ivanovs 6/1, Dembovskis, Rūtiņš un V. Borisenko 3, Melnalksnis 2. 7 m: 4/2, 2 brīdinājumi., 6 soda minūtes.
Latgols: Krištopāns 7, Tuminskis 6, Pegasovs un Tretjakovs 4, Bārbals 2, Brics 2/1, A. Savickis un Ločs 1. 7 m: 3/1, 3 brīdinājumi, 6 soda minūtes.
Tiesneši: Val. Jaškins/Vad. Jaškins.